Space Available
| 1st Floor
$10,776 /mo
|
|
| Available Space | 8,980 sq. ft. |
| Rate | $1.20 /sqft/mo |
| Lease Type | Relet |
property information
Map
21800 Van Buren Blvd, Riverside, CA 92518

| 1st Floor
$10,776 /mo
|
|
| Available Space | 8,980 sq. ft. |
| Rate | $1.20 /sqft/mo |
| Lease Type | Relet |